Відгуки випускників першої Школи Антикору

ША 1.0

Гончар Ольга


випускниця Школи Антикору 1.0

Школа антикорупції дала мені сильний імпульс для роботи і боротьби. Тиждень накачки грунтовними знаннями у середовищі крутих розслідувачів - це було потужно. Щиро вдячна за можливість долучитися до ША!

Мар'яна Шерстюк


випускниця Школи Антикору 1.0

Дуже щаслива, що стала частиною цього проєкту, велика база нових знань та неймовірні знайомства, дуже крута та надихаюча атмосфера. В ША панує неймовірна енергія та підтримка кожного. Бажання працювати та змінювати світ на краще.

Андрій Гайдай


випускник Школи Антикору 1.0

Потрібний проект, який при правильному подальшому втіленню може перерости у найбільшу антикор спільноту України.

Олена Мудра


випускниця Школи Антикору 1.0

ША - як одна велика сім‘я. ША - це про свідоме громадянське суспільство. Оновлене, загартоване, озброєне найкращими інструментами та практиками, щоб разом рухати Україну у бік незалежного та вільного майбутнього. Рекомендую участь у ША усім сміливим журналістам і активістам з регіонів, які сьогодні прагнуть зміцнити роль громадянського суспільства у державотворчих процесах і підсилити його вплив на прийняття важливих для країни рішень.

Володимир Петрів


випускник Школи Антикору 1.0

#ША відкрила мені реальність на те, що відбувається в країні у сфері корупції та її масштабів. Потужна команда зібралася практично зі всієї України і я радий бути серед когорти борців проти корупції. Вірю, що з такою професійною командою експертів-менторів та організаторів випускників #ША корупцію в Україні реально вдасться викорінити - головне не зупинятись і масштабувати проект в нон-стоп режимі на всі громади нашої держави.

Олександра Сніцар


випускниця Школи Антикору 1.0

ША - дуже сильна, важлива та потрібна "Школа Антикору" нашій країні. Це як ковток свіжого повітря в антикор боротьбі та формування нової "родини" в цей нелегкий час. Завдяки школі ми краще зрозуміли інструменти боротьби з корупцією та їх втілення в життя. Дякую організаторам та лекторам за можливість навчатися. Це надзвичайні люди, які готові прийти в любий момент на допомогу.

Катерина Звєрєва


випускниця Школи Антикору 1.0

ША - це дуже потужний освітній проєкт для громадських активістів та журналістів-розслідувачів. Найкращі експерти та відомі журналісти на практиці надають знання та ефективні інструменти для моніторингу закупівель, нормативної бази органів місцевого самоврядування та розслідувань. Цей проєкт не просто концентрат інформації, а реальна перспектива розбудови антикорупційної спільноти в Україні.

Владислав Максименко


випускник Школи Антикору 1.0

Насичений антикорупційний інтенсив, який поєднав спільноту регіональних журналістів розслідувачів України та прокачав їх професійні навички.

Андрій Сайкович


випускник Школи Антикору 1.0

ША - це практичний досвід який зібраний за роки праці в сфері антикору кращими активістами, дослідниками, журналістами та юристами. З якого сформовано курс: стислий, насичений теорією та практикою вже з перших днів. Структура курсу корисна як початківцям, так і тим хто вже тривалий час працює в сфері антикору.

Марія Ліщенко


випускниця Школи Антикору 1.0

ША стала тим необхідним елементом для роботи у сфері розслідувань, який був мені потрібен. Як для початківця у цьому напрямку, більшість інформації була новою, тому ША для мене видалась досить інтенсивною. Зрештою, з'явилося розуміння, як далі працювати та на чому зосереджувати увагу. Дякую організаторам та спікерам ША за можливість долучитися і перейняти досвід найкращих у сфері антикору.

Мирослава Примак


випускниця Школи Антикору 1.0

Школа Антикору - це незабутній спосіб зарядитись на корисну і професійну діяльність для своєї країни, громади. Дякую за можливість! Бажаю розвиватись всім причетним!

Олег Симороз


випускник Школи Антикору 1.0

ША - це про жагу та небайдужість людей до змін в країні, до бортьби з корупцією. ША - це про практику, реальні кейси, чіткі вказівки, які перевірені досвідом кожного тренера. ША - це про ріст.

Андрій Макітра


випускник Школи Антикору 1.0

Завдяки Школі Антикору я отримав багато корисної інформації та найголовніше - це налагодив зв'язки, які в подальшому допоможуть мені якісніше та швидше проводити розслідування в своєму регіоні.

Анна Лєвєнцова


випускниця Школи Антикору 1.0

ША стала моїм першим журналістським тренінгом. На початку свого журналістського шляху я познайомилася з неймовірно сміливими людьми. Вони задали планку до якої я буду тягнутися! Після Школи антикору я переконалася - журналісти, активісти, антикори можуть змінити систему!

Олег Єрмолінський


випускник Школи Антикору 1.0

ША - це особливий шанс поспілкуватися та перейняти досвід в тих, за ким ти слідкуєш в соцмережах або дивишся на YouTube. Це можливість для регіональних журналістів отримати нові або ж покращити свої скіли у боротьбі з корупцією. ША - це про розвиток, адже завжди є куди рости та освоювати нові скіли.

Лілія Ляшко


випускниця Школи Антикору 1.0

Закінчила першу Школу Антикору, отримала величезну базу знань та нових інструментів. Дякую організаторам та тренерам за навчання, безцінний досвід і нові знання!

Вольвич Вікторія


випускниця Школи Антикору 1.0

Враження від участі в #ША 1.0 були неймовірними та вражаючими. Взаємодія з тренерами та іншими учасниками створювала невимушену та продуктивну атмосферу для навчання. Раджу усім, хто цікавиться боротьбою з корупцією, подаватися на наступні навчання в цій школі. Даний досвід надав не тільки нових знань, але й мотивацію для активної участі у справі боротьби з корупцією в Україні.

Ольга Орєхова


випускниця Школи Антикору 1.0

Отримала певну прошивку ! Вийшла з ША іншою людиною. З'явилась буквально нова сталева жилка антикору, по якій туди-сюди протікають гігабайти отриманих даних, які вже використовую в своїй діяльності. Це був не просто набір лекцій, а активна робота мізків, поглинання інструментів по роботі з відкритими даними, спілкування та дискусії з найкрутішими журналістами-розслідувачами.

Олеся Ланцман


випускниця Школи Антикору 1.0

ША - це можливість познайомитись з однодумцями й стати членом комьюніті антикорупціонерів. Можливість прокачати свої навички у виявленні корупційних схем. До того ж ША не лише про те, як шукати й знаходити, а й про те, як запобігти корупції.

Анна Добрань


випускниця Школи Антикору 1.0

Завдяки ША я навчилась краще аналізувати публічні закупівлі, інформацію у реєстрах фізичних і юридичних осіб, а також у модулі аналітики bi.prozorro. Тренери поділились лайфхаками, які застосовують у роботі і це безцінно.  ША - це прекрасний майданчик і для початківців у сфері антикору, і для досвідчених журналістів, активістів і діячів, бо ША навчає і згуртовує однодумців.

Ігор Процик


випускник Школи Антикору 1.0

ША – це можливість:

  • навчатись в кращих експертів та професіоналів в антиком політиці та роботі із відкритими даними.
  • попрактикуватись в роботі з різними інструментами програм, які агрегують дані, допомагають аналізувати публічні закупівлі, почути «лайфхаки» від експертів, зрозуміти їх досвід, зрештою познайомитись та поспілкуватись в неформальній атмосфері.
  • налагодити контакти для майбутніх партнерств як з експертами, так і учасниками. 

Валентина Панюк


випускниця Школи Антикору 1.0

ША - це про цінності: порядність, чесність, відповідальність, відкритість, можливість вчитися новому. ША є створення спільноти, яка готова висвітлювати проблеми, невідповідності, корупцію, кумівство у наших державних органах. Люди, з ША, які поруч зі мною зараз - це однодумці, які можуть дати пораду, звернути увагу на деталі, розкажуть схожі ситуації в їх регіонах, допоможуть у пошуках рішень проблеми.

Ольга Юсковець


випускниця Школи Антикору 1.0

ША - дала можливість удосконалити свої навички стосовно використання антикорупційних інструментів, як якісно проводити антикорупційну експертизу та як "говорити" про розслідування так, щоб його обговорювали.